DWUJĘZYCZNOŚĆ

Nasze placówki posiadają autorski model dwujęzyczności. To unikalne w skali kraju rozwiązanie metodyczno-organizacyjne jest implementowane we wszystkich grupach.

Więcej

INDYWIDUALIZACJA

Dzięki wykorzystaniu Teorii Inteligencji Wielorakich, każde dzieco ma realną szanse na sukces na miarę własnych możliwości. Wierzymy, że w każdym drzemie potencjał.

Więcej

WIELOKULTUROWOŚĆ

Pragniemy, by nasi wychowankowie i uczniowie wykształcili w sobie tolerancję dla innych kultur. Nasi absolwenci to otwarci na różnorodność obywatele świata.

Więcej

PROFESJONALIZM

Przyjęte rozwiązania organizacyjne, metodyczne, dydaktyczne i wychowawcze poparte aktywnością naukową to gwarancja edukacji na najwyższym poziomie.

Więcej

Witamy w Smart School

Smart School to całkowicie dwujęzyczne przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Nauczanie dwujęzyczne opieramy na autorskich, wysoce efektywnych rozwiązaniach organizacyjnych i metodycznych. Nasza kadra to wyjątkowy zespół profesjonalistów. Poza działalnością edukacyją, odnosimy sukcesy na polu naukowym.

18

SAL

13

GRUP

43

NAUCZYCIELI

200

UCZNIÓW

Zapraszamy na Wirtualny Spacer

DOROBEK NAUKOWY

KIERUNEK - WSPÓLNY MODEL

III Ogólnopolskie Forum Dwujęzyczności "Dwujęzyczność w Polsce - Kierunek: Wspólny Model" zorganizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności "Bilinguis" przy współpracy Dwujęzycznych Szół i Przedszkoli Smart School.

Więcej

DWUJĘZYCZNOŚĆ A DWUJĘZYCZNOŚĆ

Połączone siły Bilinguis i Smart School wzięły udział w konferencji "Powszechne wychowanie dzieci w dwujęzyczności z językiem angielskim jako konieczny warunek rozwoju gospodarczego i społecznego regionu" w CEN w Białymstoku.

Więcej

WYBRANE ASPEKTY CLIL

Na zaproszenie Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Agnieszka Macek (Założyciel Smart School) i Artur Stępniak (Dykretor Szkoły i Prezes Bilinguis) wzięli udział w konferencji "Ucz się i Czytaj - Wybrane Aspekty CLIL".

Więcej

KOORDYNATORZY

RENATA ADAMSKA

Koordynator
Oddziały Przedszkolne

DOROTA DZIEWA

Koordynator
Szkoła Podstawowa I-III

EWA BUCZAK

Koordynator
Szkoła Podstawowa IV-VI i Biblioteka

PAWEŁ PIKUS

Koordynator
Gimnazjum i Organizacja

Kontakt

Dwujęzyczna
Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Przedszkolnymi
i Dwujęzyczne Gimnazjum
Smart School w Zamościu

Poniatowskiego 4, 22-400 Zamość
sekretariat.zamosc.sp@smartschool.edu.pl
telefon/fax: +48 846381910