DWUJĘZYCZNOŚĆ

Nasze placówki posiadają autorski model dwujęzyczności. To unikalne w skali kraju rozwiązanie metodyczno-organizacyjne jest implementowane we wszystkich grupach.

Więcej

INDYWIDUALIZACJA

Dzięki wykorzystaniu Teorii Inteligencji Wielorakich, każde dzieco ma realną szanse na sukces na miarę własnych możliwości. Wierzymy, że w każdym drzemie potencjał.

Więcej

WIELOKULTUROWOŚĆ

Pragniemy, by nasi wychowankowie i uczniowie wykształcili w sobie tolerancję dla innych kultur. Nasi absolwenci to otwarci na różnorodność obywatele świata.

Więcej

PROFESJONALIZM

Przyjęte rozwiązania organizacyjne, metodyczne, dydaktyczne i wychowawcze poparte aktywnością naukową to gwarancja edukacji na najwyższym poziomie.

Więcej

Witamy w Smart School

Smart School to całkowicie dwujęzyczne przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Nauczanie dwujęzyczne opieramy na autorskich, wysoce efektywnych rozwiązaniach organizacyjnych i metodycznych. Nasza kadra to wyjątkowy zespół profesjonalistów. Poza działalnością edukacyją, odnosimy liczne sukcesy na polu naukowym.

18

SAL

13

GRUP

43

NAUCZYCIELI

200

UCZNIÓW

Zapraszamy na Witrualny Spacer

Dorobek Naukowy

II ZJAZD SZKÓŁ DWUJĘZYCZNYCH

Dwujęzyczne Szkoły Podstawowe z Oddziałami Przedszkolnymi Smart School w Zamościu, Warszawie i Łodzi oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności "Bilinguis" to organizatorzy II Ogólnopolskiego Zjazdu Szkół Dwujęzycznych.

Więcej

LIST INTENCYJNY O WSPÓŁPRACY

W zamojskiej siedzibie Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Smart School miało miejsce podpisanie wielostronnego porozumienia intencyjnego w sprawie nawiązania szeroko zakrojonej współpracy naukowej i edukacyjnej.

Więcej

SMART SCHOOL W SEJMIE RP

"Innowacyjne przedszkole, innowacyjna szkoła" to tytuł i myśl przewodnia ogólnopolskiej konferencji, która miała miejsce w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie, a w której także uczestniczył nasz przedstawiciel - Dyrektor Szkoły, Artur Stępniak.

Więcej

Koordynatorzy

RENATA ADAMSKA

Koordynator
Oddziały Przedszkolne

DOROTA DZIEWA

Koordynator
Szkoła Podstawowa I-III

EWA BUCZAK

Koordynator
Szkoła Podstawowa IV-VI i Biblioteka

PAWEŁ PIKUS

Koordynator
Gimnazjum i Organizacja

Kontakt

Dwujęzyczna
Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Przedszkolnymi
i Dwujęzyczne Gimnazjum
Smart School w Zamościu

ulica Poniatowskiego 4, 22-400 Zamość
sekretariat.zamosc.sp@smartschool.edu.pl
telefon/fax: +48 846381910